حلال رنگ فوری

بدون دیدگاه
حلال ها

حلال رنگ فوری

 

رنگ فوری همان رنگ سریع خشک است. این نوع رنگ، از لحاظ ساختار شیمیایی، جزء رنگ های آلکید روغنی می باشد. از دیگر ویژگی هایش می توان به کوتاه بودن زنجیر آن اشاره کرد. حتما می دانید که در معرض هوا سریعا خشک می شود. در دو دسته براقیت مات و نیمه مات تولید می شوند.
از مواد افزودنی به خصوصی از جمله حلال رنگ فوری به منظور سرعت بخشیدن به خشک شدن آن ها، استفاده می شود.
برای رنگ کردن فلز ها و چوب، بیشترین استفاده را رنگ فوری دارد. دلیل آن هم، خشک شدن بسیار سریع رنگ فوری است. همچنین از لحاظ اقتصادی، بسیار مقرون به صرفه اند.

وقتی از حلال رنگ فوری دراجرای رنگ آمیزی استفاده می نمایید، تاثیر بسزای آن را در نتیجه کار مشاهده می کنید. از تاثیرات مستقیم آن دراین زمینه می توان بر:

  • گرانروی
  • خاصیت برس خوری
  • قابلیت اسپری
  • مدت زمان و سرعت خشک شدن رنگ

انتخاب تینر مناسب

عامل بسیار مهم دیگرهنگام شناخت تینر، رنگ آن است. انتخاب رنگ، مهم ترین ابزار کمکی در انتخاب حلال فوری است. از دیگرویژگی های حلال رنگ فوری: درصد خلوص ، کیفیت پالایش و شفاف بودن ظروف آنها است. نوع رنگ آن مخصوصا در اجرا رنگ سفید و روشن اهمیت زیادی دارد.

حلال رنگ روغنی

بی شک می توان رنگ روغنی را یکی از پرکاربرد ترینرنگ های صنعتی به شمار آورد. عمدتا از رنگ روغنی برای رنگ آمیزی درب و پنجره، مدل های متنوع میز و صندلی و حتی دیوارهای منزل  استفاده می کنند. اما نکته حائز اهمیت، شناخت حلال رنگ روغنی است. اگر با آگاهی، این محصول را انتخاب کنید، صددرصد رنگ آمیزی شما از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود؛ زیرا مواد حلال دیگر از قبیل وایت اسپریت و تربانتین در جایگاه خود می تواند به عنوان حلال، مزایا و ویژگی های خاص خود را به نمایش بگذارد.

برای سفارش با شماره ۰۹۱۲۸۹۱۶۰۶۴ در ارتباط باشید.

نوشتهٔ پیشین
رنگ اتومبیلی دو جزئی
نوشتهٔ بعدی
رنگ اپوکسی کف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست